"Dijital ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunarak, geniş hizmet yelpazemizle müşterilerimize değer katıyoruz."

info@webliman.com
+90 552 245 25 58

Burak CİHAN ve Ekibi
Freelance Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Profesyonelleri!

Merhaba,

Ben Burak CİHAN, 2009 yılında aldığım web tasarım ve web yazılım eğitimiyle başladığım dijital yolculuğumu, 2012 yılından beri freelance web tasarımcısı olarak sürdürüyorum. Ancak, bu yolda yalnız değilim. Bir ekip olarak, sizlere daha kapsamlı ve etkili çözümler sunmak adına bir araya geldik.

Hizmetlerimiz:

  • Web Tasarım: Her bir projede ekip olarak bir araya gelerek, estetik ve işlevselliği birleştiren web siteleri tasarlıyoruz.

  • SEO Hizmetleri: Arama motoru optimizasyonu konusundaki uzmanlığımızı birleştirerek, web sitelerinizi arama sonuçlarında üst sıralara çıkarmaya odaklanıyoruz.

  • Google Reklam Çalışmaları: Hedef kitle analizi ve etkili reklam stratejileri ile markanızı dijital platformlarda öne çıkarıyoruz.

  • Grafik Tasarım: Ekibimiz, markanızın özgünlüğünü vurgulayan görsel unsurlarla dikkat çekici grafik tasarımlar oluşturuyor.

Ekip Çalışmasıyla Güçlüyüz:

Her bir ekibimizdeki üye, kendi alanında uzmanlaşmış ve deneyimlidir. Birlikte çalışarak, projelerinizi daha hızlı ve etkili bir şekilde hayata geçiriyoruz. Her bir müşteriyle kişisel bir bağ kurarak, işinizi sahipleniyoruz.

Dijital dünyada güçlü bir varlık oluşturmak için ekibimle birlikte sizleri desteklemek için buradayız. Daha fazla bilgi veya işbirliği için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla,

Burak CİHAN ve Ekibi

hakkimizda bg 2
Whatsapp Görüşmesi
1
İletişime Geçin!
Scan the code
Merhaba, ismim Burak🖐️
Size nasıl yardımcı olabilirim?